Ride for the Roses (RFTR) is een bijzonder wielerevenement dat jaarlijks wordt georganiseerd om de strijd tegen kanker te steunen.
Dit jaar vindt het evenement plaats in Twente. SIR is gevraagd de communicatiewerkgroep te adviseren. In samenwerking met LimeSquare stelden we een communicatieactieplan op voor RFTR. Na de kennismakings- en brainstormsessie, presenteerden we de voorgestelde communicatieaanpak aan de communicatie- en sponsorgroep van RFTR. Tijdens deze bijeenkomst zijn doelgroepen en -vragen inzichtelijk gemaakt, om zo de te hanteren aanpak en bijbehorende middelen voor het bereiken van de doelgroepen te bepalen. De acties die hieruit naar voren komen, worden opgevolgd door de communicatie- en sponsorgroep. Wij blijven als klankbord beschikbaar.
Wil je misschien meewerken aan ons onderzoek om onze website te verbeteren? Je kunt dan onze vragenlijst invullen d.m.v. onderstaande knop.